Formy płatności

Gotówka (na miejscu)

Swoje zamówienie możesz opłacić gotówką

Za pobraniem

Jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz zapłacić przy odbiorze – Kurier przyjmie płatność w gotówce dostarczając Ci paczkę. Koszt usługi zostanie doliczony do kosztów transportu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Przelew na konto bankowe

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas tej operacji zależy od sesji w banku – wpłata może pojawić się u nas dopiero następnego dnia roboczego po dokonaniu przelewu. W przypadku przelewu z tego samego banku pieniądze są na naszym koncie się w ciągu kilku minut.

Nasz numer konta bankowego:
mBank: 14 1140 2004 0000 3002 7735 6382

Dla przelewu z zagranicy: | For international money transfer: (EURO)
IBAN: PL46 1050 1070 1000 0091 3538 5855
BIC/SWIFT: INGBPLPWXXX

PayPal

Zalogowani w systemie PayPal użytkownicy mogą dokonywać szybkich płatności online za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych banku Inteligo: VISA ELECTRON INTELIGO i VISA GOLD.

Więcej o systemie PayPal

imoje – szybkie płatności ING Bank

Za swoje zakupy możesz zapłacić przez platformę imoje. Dostępne metody płatności to szybkie przelewy online, BLIK, karty oraz innowacyjny sposób zakupów online 'Kup teraz, zapłać w ciągu 21 dni’ z Twisto. imoje to pierwsze bankowe płatności online w Polsce. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla wszystkich klientów, niezależnie od banku w jakim posiada się konto.

Więcej o imoje